Geoblog.pl    merzbow    Podróże    Włochy w osiem dni    Rozpoczynamy planowanie

Rozpoczynamy planowanie

Polska, Warszawa

Poniedziałek, 26.07.2010

Mniej więcej do godz. 19 nie zdawaliśmy sobie sprawy, że celem naszej wyprawy będą Włochy. W piątek (23.07.2010) zarezerwowaliśmy cztery miejsca w organizowanej przez biuro X wycieczce do Tunezji. W cenę wyjazdu wliczone było zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie (śniadanie, obiadokolacja) i ... na tym koniec. Nie chcę przez to powiedzieć, że oczekiwałem czegoś więcej, ale przez całą niedzielę zastanawiałem się, co będziemy robić cały tydzień w jednym miejscu? Smażyć się na plaży? To nie w naszym stylu. Szukałem więc gorączkowo miejscowości, które moglibyśmy odwiedzić. Niestety wszystkie interesujące miejsca leżały w znacznej odległości od miasta, w którym mieliśmy mieszkać :(

Na szczęście dziś wieczorem zadzwonił Kamil z informacją, że nasza rezerwacja jest nieaktualna i musimy znaleźć inną. Powiedziałem mu o swoich wątpliwościach, skonsultowaliśmy się z skyscanner.pl i okazało się, że za ok. 500 PLN jesteśmy się w stanie wybrać do Włoch i z powrotem (loty Warszawa - Rzym, Wenecja - Warszawa). Jak na rezerwację 6 dni przed wylotem oferta była bardzo kusząca - zdecydowaliśmy się.

Zasoby: 22 wpisy22 0 komentarzy0 0 zdjęć0 0 plików multimedialnych0

18.09.2010 - 22.09.2010